Co tu najdete?

Příběh o tmě, krvi a volání úplňku. O lidech a o těch na druhé straně. O lásce, přátelství, věrnosti a zradě. A taky o tom, že noc není jen nepřítomnost světla a že nejhorší rány často zasazujeme těm, na kterých nám nejvíc záleží...

Uteč, než doroste měsíc je internetový hororový román, na kterém pracuji (s většími či menšími přestávkami) od roku 2015.  To je mnohem déle, než by mi bylo milé, ovšem ta potvora se ne a ne dobrat rozumného konce. A právě proto jsem se rozhodla vytáhnout ji z šuplíku a začít publikovat. Skromně doufám, že mi to pomůže v souboji s touhle literární saní konečně zvítězit - a snad přitom i potěším, vyděsím a nadchnu nějaké ty čtenáře. Protože jako všechny příběhy je tu i tenhle především proto, aby se vyprávěl.

Úvodní slovo a přehled kapitol najdete v horním menu. Pokud vás zajímá moje maličkost či další texty, jichž jsem duchovním rodičem, klikněte na kartu hned vedle.

Na tyhle stránky jsem se přestěhovala ze starého blogu the-hunter.blog.cz. Vzhledem k tomu, že Blog.cz si už nějakou dobu užívá zasloužený odpočinek, texty na něm publikované nejsou nadále dostupné. Kdybyste přesto měli chuť na trochu blogové archeologie, kontaktujte mě na mailu h.drdlova(zavináč)seznam.cz a já vám ráda archivované věci pošlu.

A konečně do třetice všeho dobrého, facebookovou stránku Pohádek z cylindru najdete zde.