Uteč, než doroste měsíc

Protože pak už bude příliš pozdě...

Christian byl hodný kluk, který se ocitl ve špatnou chvíli na špatném místě. Takové věci se stávají - a následky bývají občas tragické. Jenže místo aby jako spořádaná mrtvola hnil pod zemí, dostane Christian druhou šanci. Je tak vržen do světa, jehož pravidla se od toho našeho velmi liší. Do světa, ve kterém je noc dnem a před světlem se prchá, kde sto let není žádný věk a kde vás na vaší lidské lásce nejvíc přitahuje vůně její krve.

A aby toho nebylo málo, krajem se začínají šířit zvěsti o sérii záhadných vražd. Kdosi se toulá nocí a ruší klid mrtvých. Setkat se s ním znamená pohlédnout do tváře samotné noci, a o to stojí málokdo - jenže někteří zkrátka nedostanou na výběr.

Kam dál?

Na webu najdete všechny doposud publikované kapitoly - navštivte záložku Přehled kapitol nebo běžte jednoduše na nejnovější publikované. Pokud si chcete udělat jasno v tom, kdo je kdo, konzultujte stránku Postavy. Při psaní mi byla velkou inspirací hudba skupiny Powerwolf, kterou sem tam najdete i u jednotlivých kapitol. Pokud se chcete naladit na správně temnou notu, můžete začít třeba u skladby, která mě k psaní celého příběhu přivedla...

Autor fotografie: Pedro Figueras