Uteč, než doroste měsíc vychází knižně

Na počátku bylo slovo. A to slovo bylo tma...

Christian byl hodný kluk, který se ocitl ve špatnou chvíli na špatném místě. Takové věci se stávají - a následky bývají tragické. Jenže místo aby jako spořádaná mrtvola hnil v zemi, dostane Christian druhou šanci. Je vržen do světa, jehož pravidla se od toho našeho velmi liší. Do světa, ve kterém je noc dnem a před světlem se prchá, kde sto let není žádný věk a kde vás na vaší lidské lásce nejvíc přitahuje vůně její krve.

A aby toho nebylo málo, krajem se začínají šířit zvěsti o sérii záhadných vražd. Kdosi se toulá tmou a ruší klid mrtvých. Setkat se s ním znamená pohlédnout do tváře samotné noci, a o to stojí málokdo - jenže někteří zkrátka nedostanou na výběr...

Uteč, než doroste měsíc je hororový román, který jsem v letech 2019-2021 publikovala na těchto stránkách. Nyní vychází v tištěné podobě pod záštitou Knihy Dobrovský. Pokud jste osudy Christiana i dalších hrdinů rádi sledovali tady na blogu, budu vám vděčná, když si knihu koupíte a podpoříte tím jak příběh, tak mé další psaní. Pokud jste v lešackém údolí nováčkem, můžete se nejdřív začíst do prologu a první a druhé části první kapitoly. Na stránkách je stále dostupná i bonusová povídka pojednávající o minulosti Vladimira.

Knihu si můžete objednat například na e-shopu Knihy Dobrovský.