Co dál?

24.04.2021

Christian, Marie, smečka a ostatní dovyprávěli svůj příběh. Nasnadě je otázka: co bude dál?

Pohádky z cylindru nebyly nikdy zamýšleny jen jako prostor k publikování jediného příběhu - právě naopak, ráda bych z nich časem vytvořila něco podobného, jako byl můj starý blog. V šuplíku i v hlavě mám plno rozpracovaných nápadů, o kterých věřím, že si zde najdou čtenáře. Vezměme to ale popořadě...

Na co se můžete těšit v nejbližší době? Ze všeho nejdřív, Uteč, než doroste měsíc ještě není tak úplně u konce. Pracuju na kratší povídce o minulosti Vladimira, jediného ze smečky, který zatím nedostal prostor vyprávět svůj příběh od začátku. Zveřejněná bude v brzké době. Kromě ní mám v hlavě ještě minimálně jeden další příběh věnující se Probuzeným, který plánuju dřív či později sepsat - na ten si ale budete muset počkat o něco déle.

Kromě toho mám po ruce několik kratších dosud nepublikovaných povídek, a taky jeden nebo dva texty ze starého blogu, které si zaslouží vrátit se ke čtenářům. V následujících týdnech se tak určitě máte na co těšit... :)

A ještě jedna věc. Uteč, než doroste měsíc má nově i obálku, jejímž autorem je Martin Korec, a celý příběh si můžete do mobilu nebo do čtečky stáhnout zdarma přes online knihovnu Librixy.